HANDI OPEN 2018 je za nami

28.08.2018

Ďalší ročník našich pretekov HANDI OPEN je úspešne za nami. Prihlásilo sa vyše 30 športovcov zo Slovenska aj Čiech, čo bolo o 100 % viac, ako minulý rok. Spolu s doprovodmi a dobrovoľníkmi nás bolo vyše stovky. Spoločne sme vytvorili znova skvelú atmosféru a pripravili športovcom tie najlepšie podmienky na súťaženie. Padlo niekoľko osobných rekordov a dúfame, že sme našli aj nové tváre slovenskej paraatletiky.

K veselej a otvorenej atmosfére prispel aj moderátor Števo Martinovič, ktorý svojim humorom okorenil celé podujatie.

Vďaka Mestu Banská Bystrica, Dukle BB a ďalším sponzorom sa nám podarilo všetko zvládnuť. Tiež obrovská vďaka všetkým dobrovoľníkom, bez ktorých by sa tieto preteky nemohli uskutočniť. Veríme, že sme naplnili očakávanie nielen športovcov, ale aj všetkých zúčastnených a tešíme sa na ďalší ročník, ktorý bude zasa o niečo lepší!

epší!

Výsledky pretekov

Pár fotiek

Poďakovanie sponzorom

Bez podpory partnerov a sponzorov by sa nám tento skvelý deň nepodarilo uskutočniť, preto im patrí veľká vďaka a dúfame, že naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej a spoločne budeme môcť pripraviť ešte lepšie a kvalitnejšie preteky.

Mesto Banská Bystrica, Dukla BB, MBB, MMKLIMA, DAIKIN, Urpiner, SPV, PJ Sound Studio, Art Terrier videos Studios, Fax COPY, IMIKO, Mišiak, Oceľový medveď, Amaxx BB, Bymbusko